Drzwi ppoż mercor, EI 60. Drzwi do zadań specjalnych – co warto wiedzieć?

Drzwi są wybierane zazwyczaj jako praktyczny i dekoracyjny element w domu lub mieszkaniu. Jednak niekiedy konieczne jest zastosowanie drzwi o szczególnych właściwościach. Tak jest na przykład w przypadku drzwi antywłamaniowych. Za specjalne można również uznać drzwi ppoż mercor. Kiedy stosuje się tego typu rozwiązania i co warto o nich wiedzieć?

drzwi ppoż mercor

Drzwi ppoż mercor wykonane są ze specjalnego materiału. Zazwyczaj zaleca się, aby tego typu drzwi były wykonane ze stali nierdzewnej, ewentualnie ze stali ocynkowanej. W przypadku drzwi stalowych możliwe jest zwykle wybranie koloru, ponieważ drzwi są malowane.

drzwi ppoż ei 60

Drzwi ppoż ei 60 mogą być wykonane nie tylko ze stali, ale również z aluminium. Choć tego typu produkt jest droższy, to jednak wyróżnia się lżejszą wagą w porównaniu do drzwi stalowych.
Drzwi ppoż ei 60 są najczęściej wykorzystywane w wysokich budynkach. W przypadku domów prywatnych takie rozwiązanie może być wykorzystywane jako dodatkowe zabezpieczenie garażu. Warto pamiętać, że tego typu drzwi mogą być wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak specjalne okna lub zabezpieczone otwory wentylacyjne.

 

Author: rezydencjanaruszewicza.pl