Tradycyjne kuchnie dębowe – meble kuchenne tradycyjne – kuchnie Długołęka

Meble dębowe mają wieloletnią tradycję. Drewno dębowe od wieków traktowane było jako jeden z najszlachetniejszych surowców – w końcu dąb to uosobienie siły i długowieczności.

meble kuchenne tradycyjne

Dębowe meble kuchenne tradycyjne to z pewnością doskonała alternatywa dla innych rodzajów drewna w projektach osób, które cenią sobie wytrzymałość i szlachetny wygląd pomieszczeń. Główną wadą mebli dębowych jest ich cena – surowiec ten jest znacznie droższy od drewna brzozowego czy sosnowego, popularnie wykorzystywanych do produkcji masowych. Choć meble dębowe znajdziemy w różnych sklepach sieciowych i u mniejszych dystrybutorów mebli włoskich, wiele osób decyduje się na tworzenie indywidualnych projektów kuchni na wymiar.

kuchnie Długołęka

Jeśli chodzi o kuchnie Długołęka oferuje dostęp do producentów, którzy wykonują meble na zamówienie z najlepszej jakości surowców. Decydując się na taki gatunek drewna w kuchni musimy jednak pamiętać, że wymaga ono odpowiedniej pielęgnacji. Używać powinniśmy delikatnych, najlepiej ekologicznych detergentów, które nie uszkodzą faktury drewna, wyjątkowo podatnego na działanie silnych środków chemicznych.

 

Author: rezydencjanaruszewicza.pl