Garderoby marzeń – garderoby na zamówienie Warszawa, Kraków

Urządzając dom często chcemy jedno pomieszczenie zaadaptować na garderobę. Ważne jest, żeby zrobić to z głową. Nie chcemy przecież, żeby zamiast garderoby wyszedł nam składzik. Planując ją warto zastanowić się czego tak najbardziej potrzebujemy, co w tym pomieszczeniu będziemy przechowywać.

 

Przecież nie będziemy montować półek i wieszaków na kapelusze, bo tak jest w projekcie jeżeli takowych nie nosimy. Z tego powodu sprawdzą się doskonale garderoby na zamówienie. W wielu miastach odnajdziemy firmy specjalizujące się w takich usługach. Wyjątkiem nie są takie miasta jak Warszawa czy Kraków. Zamawianie garderoby na wymiar ma wiele plusów. Mamy wtedy możliwość wybrać takie elementy, które nam się przydadzą
Będą też dopasowane rozmiarowo do naszego pomieszczenia dzięki czemu wykorzystamy do maksimum przestrzeń, którą posiadamy. Dobierzemy ile półek potrzebujemy a ile wieszaków. Możemy też dopasować gdzie co ma się znajdować. Wybieramy jaki kolor chcemy powłoki. Czy chcemy mieć garderobę otwartą czy w środku mają się znajdować zamykane szafy. Można dopasować czy chcemy lustro, jakiej wielkości i w jakim kształcie lub gdzie ma być zamontowane.

 

Author: rezydencjanaruszewicza.pl