Przedłużanie paznokci – różne metody stylizacji

Pragniesz mieć długie i piękne paznokcie, które będą ozdobą Twoich dłoni? Jeśli Twoje własne nie są w stanie urosnąć, warto zastanowić się nad zastosowaniem nowoczesnych metod przedłużania płytki. Jakie są najpopularniejsze rozwiązania, dające spektakularne efekty?

Akryl żel czy hybryda?

Od lat stosuje się dwie metody, które wciąż cieszą się olbrzymią popularnością. Choć finalny efekt jest dość zbliżony, różnią się diametralnie sposobem wykonania manicure.

Metoda żelowa jest obecnie najczęściej stosowaną. Polega ona na nałożeniu na płytkę specjalnego żelu. Po odpowiednim uformowaniu go, utwardza się nową płytkę z pomocą lampy LED lub UV. Paznokcie są dzięki temu długie i naprawdę trwałe.

Drugą metodą, która cieszy się zainteresowaniem wielu pań, jest akryl. Jest znacznie prostszy w aplikacji, gdyż nie wymaga utwardzania w promieniach lampy. Lakier zasycha samoistnie, pod wpływem procesu utleniania. Daje twardą i wytrzymałą powierzchnię, która pozostaje w dobrej kondycji przez długi czas.

Ostatnimi czasy pojawiła się również metoda poliżelu, łączącego korzyści płynące z akrylu i żelu. Płytka jest bardzo wytrzymała i łatwa w stylizacji, a efekt utrzymuje się przez wiele dni.

 

Author: rezydencjanaruszewicza.pl