Sosnowe meble kuchenne – wady i zalety. Kuchnie Tychy

Meble drewniane mogą wpasować się w każdy wystrój kuchni: zarówno w minimalistyczne, nowoczesne wnętrza skandynawskie, jak i w ciepłe tradycyjne, rustykalne lub prowansalskie aranżacje.

Kuchnia pod wymiar

Jednym z najbardziej popularnych gatunków drewna wykorzystywanego do produkcji mebli jest drewno sosnowe. Jego największą zaletą jest cena: surowiec ten jest stosunkowo niedrogi, głównie z powodu powszechnego występowania w całej Europie. Kuchnia pod wymiar z drewna sosnowego w jasnym kolorze pozwoli ocieplić i wizualnie powiększyć wnętrze. Surowiec ten jednak jest nieco mniej odporny na rysy i uszkodzenia mechaniczne niż drewno bukowe lub dębowe.

kuchnie Tychy

Równocześnie nie wymaga stosowania tak delikatnych produktów pielęgnacyjnych i konserwujących. Jeśli chodzi o kuchnie Tychy, jak i inne duże miasta na terenie województwa śląskiego, oferuje dostęp do różnych producentów i dystrybutorów mebli sosnowych. Znajdziemy je zarówno w dużych sklepach sieciowych, jak i w mniejszych salonach oferujących produkty włoskie i polskie. Możemy zdecydować się także na stworzenie indywidualnego projektu mebli, dzięki czemu zyskamy nietuzinkową i spersonalizowaną kuchnię, która spełni wszystkie nasze wymagania.

 

Author: rezydencjanaruszewicza.pl