Modne fotele w kwiaty

Zmęczenie wszechobecnym skandynawskim stylem prowadzi do poszukiwania nowych rozwiązań. Do łask wraca styl angielski i prowansalski. Są one równie delikatne co minimalistyczny i naturalny skandi. Jeśli chcielibyśmy wyjść ze stylu skandynawskiego na rzecz angielskiego, możemy pomyśleć nad wymianą foteli.

 

Kwieciste fotele są idealne do jasnych mieszkań, utrzymanych w pastelowej tonacji. Gdy nie mamy środków na zakup nowych foteli, dobrym pomysłem będzie odświeżenie starych. Modne fotele możemy uzyskać za pomocą wymiany obić tapicerskich. Taka opcja może być tańsza niż zakup nowego produktu.
Fotele w kwiaty muszą pasować do pomieszczenia. Gdy zasłony są w kratę, a kanapa w kropki, kwieciste fotele wprowadza dodatkowy chaos. Przy niektórych aranżacjach taka opcja może wyglądać korzystnie, ale potrzeba wiele inwencji twórczej, by fotele w kwiaty dopasować do wzorów, które na pierwszy rzut oka nie pasują.

Modne fotele możemy kupić na wyprzedaży. Warto polować na okazje, ponieważ możemy kupić piękne kwieciste fotele nawet za połowę ceny.
Modne fotele nadadzą wnętrzu przytulność i pozwolą na odpoczynek w przyjemnym otoczeniu własnego mieszkania.

Author: rezydencjanaruszewicza.pl