Apricot – warszawskie inwestycje

Stale przyrastająca liczba mieszkańców Warszawy sprawia, że zapotrzebowanie na mieszkania w stolicy rośnie. To nadal najpopularniejszy kierunek studentów, obcokrajowców oraz osób poszukujących lepszej pracy. W związku z potrzebami w Warszawie powstają inwestycje mieszkaniowe zapełniające lukę na rynku nieruchomości. Jednocześnie coraz częściej osiedla powstają poza centrum, w bardziej kameralnych i klimatycznych lokalizacjach, które pozwalają złapać oddech od zgiełku miasta.

Apricot Capital Group to spółka, która głównie zajmuje się tzw. private equity, czyli pozyskiwaniem, budowaniem, opracowaniem strategii sprzedaży oraz zarządzaniem nieruchomościami na rynku polskim. Jednym z sektorów działalności firmy jest budowa inwestycji mieszkaniowych. Jako cała grupa spółka inwestuje w budynki biurowe, hotele, magazyny, centra handlowe i wspomniane osiedla mieszkaniowe. Doświadczony zespół specjalistów to grupa ekspertów z sukcesami w zakresie inwestowania, finansowania i zarządzania projektami na rynku nieruchomości. Obecnie prowadzi budowę prestiżowego osiedla w Warszawie.

Wólczyńskaah!

Aktualnie trwa drugi etap budowy nowoczesnego osiedla na warszawskich Bielanach – Wólczyńskaah! Osiedle powstaje na jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic stolicy, której aż 28% to tereny zielone. Oznacza to swobodny dostęp do strefy rekreacyjno-ruchowej. Jednocześnie Bielany są doskonale skomunikowane z centrum miasta. W kilka minut dojedziemy do Metra, które zabierze nas w dowolne miejsce. Możemy tez wybrać bezpośredni tramwaj lub autobus. Nowa, bogato wyposażona Galeria Młociny i szereg atrakcyjnych miejsc usługowo-handlowych zapewni nam dostęp do wszelkich potrzebnych produktów.

Samo osiedle jest bardzo nowoczesne i estetyczne. Architektura budynku wyróżnia się na tle okolicznych inwestycji. Do osiedla przynależy piękne, zielone patio, na którym można spędzać czas wolny. Plac zabaw i efektownie zagospodarowana zieleń to idealna okazja do spędzania wspólnego, rodzinnego czasu na świeżym powietrzu. Przyłożono bardzo dużo uwagi do części wspólnych, które powstały z wysokiej jakości materiałów. Dostępne mieszkania są funkcjonalne i zaprojektowane tak, aby ich aranżacja była prosta i bezproblemowa. W lokalach zastosowano panoramiczne okna, które gwarantują dobre oświetlenie naturalne. Cały projekt składa się z 311 nowych mieszkań. Budynki posiadają 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne w formie parkingu. Oprócz parkingu dostępne są także miejsca parkingowe naziemne oraz komórki lokatorskie dla mieszkańców. Lokale w budynku to 2-, 3- i 4-pokojowe przestronne mieszkania idealne dla singli, par czy rodzin lub jako nieruchomości inwestycyjne na wynajem.

Wólczyńskaah! To połączenie bardzo atrakcyjnej okolicy, pełnej terenów zielonych i kameralnej atmosfery z doskonałym połączeniem z centrum miasta, gdzie czeka na nas bogata oferta rozrywkowa, kulturalna i gastronomiczna. Na samych Bielanach można zauważyć dynamiczny rozwój i powstające nowe lokale oraz miejsca rekreacyjne tworzone z myślą o przyszłych mieszkańcach powstających inwestycji.

Materiał przygotowany przez eksperta portalu RynekPierwotny.pl

Author: rezydencjanaruszewicza.pl